FEBA 27 пропозицій

FEBA

Польська компанія яка виробляє купальники вже впродовж 19 років. Їх потенціал - це висококваліфіковані кадри. Вони спеціалізуємося у виробництві жіночих купальників і пляжних нарядів.
Щорічно вони докладають всіх зусиль для того, щоб разом з найвищою якістю їхніх виробів запропонувати вам неповторну колекцію, в якій кожна жінка почуватиметься винятковою. Вони шиють з найбільш високоякісних матеріалів і використовують вишукані аксесуари. Їхня головна ціль полягає в підтримці найвищої якості вироблених виробів.

 • Vesna
  Новий!

  Vesna

  Жіночний роздільний купальник. Бюстгальтер з ущільненими чашечками (на каркасах) прекрасно підтримує груди. Ззаду бюстгальтер застібається. Зручні класичні трусики.   Всю інформацію щодо товару чи наявності можете уточнити в нашому магазині за адресою вул.Куліша, 6.

  Жіночний роздільний купальник. Бюстгальтер з ущільненими чашечками (на каркасах)...

  Жіночний роздільний купальник. Бюстгальтер з ущільненими чашечками (на каркасах) прекрасно підтримує груди. Ззаду бюстгальтер застібається. Зручні класичні трусики.   Всю...

  Переглянути
 • Angela
  Новий!

  Angela

  Жіночний злитий купальник красиво підтягує фігуру. Ущільнені чашечки добре підтримують груди. Декор у вигляді пряжки. Відмінна модель для струнких і повненьких дівчат.   Всю інформацію щодо товару чи наявності можете уточнити в нашому магазині за адресою вул.Куліша, 6.

  Жіночний злитий купальник красиво підтягує фігуру. Ущільнені чашечки добре підтримують...

  Жіночний злитий купальник красиво підтягує фігуру. Ущільнені чашечки добре підтримують груди. Декор у вигляді пряжки. Відмінна модель для струнких і повненьких дівчат.   Всю...

  Переглянути
 • Amanda
  Новий!

  Amanda

  Відкритий купальник: бюст з трикутними чашечками і трусики-бікіні на завязочках.   Всю інформацію щодо товару чи наявності можете уточнити в нашому магазині за адресою вул.Куліша, 6.

  Відкритий купальник: бюст з трикутними чашечками і трусики-бікіні на завязочках....

  Відкритий купальник: бюст з трикутними чашечками і трусики-бікіні на завязочках.   Всю інформацію щодо товару чи наявності можете уточнити в нашому магазині за адресою...

  Переглянути